mechanik, macierzysz

lokalizacja
macierzysz, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607 970 088
numer referencyjny
/47/07/2019/PZ - 59318

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki lub mechaniki ?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie z branży urządzeń i maszyn przemysłowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu
  • praca od poniedziałku do piątku 8-16

zadania

  • montaż komponentów
  • montaż maszyn pakujących
  • obsługa posprzedażna na rynku polskim i krajach sąsiadujących
  • linie pakujące instalacje w Polsce, UE i Szwajcarii ( delegacje poza Polskę maks. 6 tygodni rocznie / -wynagrodzenie za ten czas przy minimalnym wynagrodzeniu szwajcarskim (wyższe niż w Polsce)
  • Obsługa zapasów / wózków widłowych firmy

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • elektryczne uprawnienia SEP
  • kompetencje lidera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub chęci do ich wyrobienia
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę
  • doświadczenia w pracy serwisowej
  • doświadczenie w montażu, konserwacji i naprawach
Agencja zatrudnienia – nr  wpisu 47