mechanik, sieradz

lokalizacja
sieradz, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/443/07/2020/AR - 64735

opis stanowiska

Jesteś mechanikiem maszyn hydraulicznych, pneumatycznych z 3 letnim doświadczeniem? Umiesz czytać rysunek techniczny? Mieszkasz w Sieradzu? Zapoznaj się z ofertą, nie czekaj.

Miejsce pracy: Sieradz.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na umowę o pracę ( najpierw okres próbny , potem umowa na czas określony zazwyczaj na 2 lata)
  • benefity fundusz socjalny ( premie świątecznie, pieniądze na wakacje)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • wynagrodzenie od 4000 brutto do 5500 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności

zadania

  • bieżąca konserwacja sprzętu
  • diagnoza mechanicznych usterek
  • zaplanowane wymiany komponentów
  • rozpoznawanie awarii i rozwiązywanie technicznych problemów
  • analiza i kontrola parametrów operacyjnych maszyn

oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia ( najlepiej przy naprawie maszyn hydraulicznych , pneumatycznych, silnikach PLC czy silnikach krokowych )
  • umiejętność czytania rysunku technicznego - warunek konieczny
  • wykształcenie minimum zawodowe , mile widziany inżynier
  • znajomość procesu obróbki maszynowej
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmiany (6-14-22)