meetings&events manager, gdańsk

kontakt w randstad
dominika horbacz - 605133142, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
obszar
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/213/09/2018/DH - 53846

opis stanowiska

Wiemy, że hotelarstwo to spora część Twojego życia, dlatego chcemy, żebyś pracował z najlepszymi!

Dołącz do zespołu profesjonalistów nowej inwestycji hotelowej w sercu Gdańska!

oferujemy

  • pracę w nowoczesnym obiekcie, w hotelu należącym do stabilnej, stale rozwijającej się Grupy Hoteli
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje

zadania

  • organizacja wydarzeń i administrowanie nimi
  • zarządzanie członkami zespołu M & E i wspiera ROM w realizacji planów szkoleniowych, coachingu i mentoringu dla pracowników,
  • współpraca z innymi działami hotelu, w szczególności ROM, F & B, DOS, M & E Operations and Chef,
  • identyfikacja potencjalnych szans sprzedażowych
  • odpowiedzialność za wypełnienie wymagań klientów i satysfakcję gości
  • impelmentacja oraz wsparcie działań uzgodnionych z bezpośrednim przełożonym
  • udział w cotygodniowych i miesięcznych spotkaniach departamentów M&E w połączeniu z ROMem, organizacja spotkań

oczekujemy

  • doświadczenie w organizacji imprez, spotkań, konferencji
  • znajomość obsługi systemu Opera Sales & Catering
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analityczne
  • wysokie standardy w pracy z klientem
  • umiejętność organizacji pracy zespołu
  • kreatywność
  • zaangażowanie