menadżer jakości, zielona góra

kontakt w randstad
magdalena gubska 667 955 993, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
obszar
inżynieria
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/181/03/2018/MG - 50226

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Pracujesz w branży spożywczej? Znasz język angielski? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

zadania

  • kontrolowanie procesu akceptacji dostawców oraz materiałów surowcowych
  • koordynacja współpracy z klientami w zakresie specyfikacji oraz spełnienia wymagań jakościowych
  • kontrolowanie obszaru magazynu i produkcji pod katem higieny oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa żywności
  • udział w audytach i kontrolach zewnętrznych
  • analiza wymagań jakościowych klientów i audytorów
  • wdrażanie usprawnień i optymalizacji w obszarze jakości
  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzorowanie i koordynowanie wdrażania wymagań systemu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktu, wymagań klientów oraz odpowiada za jego ciągłe doskonalenie
  • podnoszenia świadomości pracowników firmy w zakresie bezpieczeństwa produktu oraz propagowania polityki jakości

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (technologia żywności, towaroznawstwo żywności)
  • kilkuletniego doświadczenie w obszarze jakości na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • znajomości wymagań systemów zapewnienia jakości ( HACCP, BRC)
  • certyfikatu audytora wewnętrznego
  • szkolenia HACCP/BRC
  • znajomości pakietu MS Office (w tym excel)
  • proaktywności
  • dokładności, sumienności