menedżer ds. rozwoju sprzedaży online, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi konsultingowe

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/602/10/2018/MS - 54751

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy
  • niezależność i swobodę w działaniu
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • działania promocyjne/komunikacyjne na wpływające na utrzymanie i sprzedaż usług
  • optymalizacja współczynnika konwersji i tworzenie rozwiązań mających na celu generowanie leadów, które przełożą się na zwiększenie sprzedaży
  • zarządzanie bazą CRM zgodnie z wymaganiami RODO
  • przygotowanie strategii Customer Journey dla Klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych na wybranych klientach wpływających na ich utrzymanie i rozwój sprzedaży
  • planowanie i realizacja regularnych kampanii mailingowych
  • pozyskiwanie nowych leadów sprzedażowych z wykorzystaniem wszystkich dostępnych narzędzi
  • tworzenie platform online dostosowanych  do potrzeb klientów
  • tworzenie statystyk, raportów, rekomendacji dla działu sprzedaży i zarządu

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze marketingu online B2B
  • popartego sukcesami doświadczenia w zakresie budowania strategii marketingowej oraz kampanii sprzedażowych
  • umiejętności pracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne
  • umiejętności negocjacyjnych oraz koordynacji pracy z kilkoma projektami równocześnie
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • znajomości narzędzi online
  • wykształcenia wyższego (preferowane: zarządzanie i marketing)
  • samodzielności, dużego zaangażowania, wychodzenia z własną inicjatywą