menedżer zespołu analityków, białystok

lokalizacja
białystok, podlaskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra głowacka+48 603304008
numer referencyjny
/345/01/2019/AG - 56449

opis stanowiska

Dobrze czujesz się w świecie liczb i analizy danych?

Zarządzałeś/aś zespołem, który liczył więcej niż 10 osób i masz plan, by dalej rozwijać swoje kompetencje managerskie?

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Białymstoku poszukujemy doświadczonego managera, który będzie odpowiadać za dalszy rozwój zespołu oraz działalność operacyjną firmy.

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • opiekę medyczną oraz możliwość uczestnictwa w kursach językowych

zadania

  • nadzór nad funkcjonowaniem poszczególnych obszarów firmy
  • zarządzanie zespołem (nadzór nad wykonywaną pracą, motywowanie i rozwój pracowników, prowadzenie procesów rekrutacyjnych)
  • zarządzanie budżetem oraz odpowiedzialność za realizację założonych celów
  • wdrażanie usprawnień w zakresie poszczególnych procesów biznesowych
  • nadzór nad opracowywaniem niezbędnych procedur

oczekujemy

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach managerskich w międzynarodowych firmach
  • doświadczenie w branży finansowej lub pokrewnej (bankowość, audyt, consulting, obszar analizy danych)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami powyżej 10 osób
  • zaawansowana znajomości języka angielskiego - wymóg konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • dobre zrozumienie procesów biznesowych z zakresu HR, finanse, IT, administracja
  • rozwinięte kompetencje managerskie
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawnego podejmowania decyzji biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy