menedżer, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605 122 031
numer referencyjny
/45/01/2019/KO - 55870

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży a przy tym potrafisz sprawnie analizować wskaźniki sprzedaży i masz doświadczenie w pracy na celach i budżetach sprzedażowych, aplikuj !

oferujemy

  • Umowę o pracę w jednym z salonów o dużej renomie i kompleksowej ofercie
  • Stałe wynagrodzenie plus premie uzależnione od wyników
  • Benefity (opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, bony na święta, zniżki na produkty )

zadania

  • Koordynowanie pracy podległych pracowników
  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Monitorowanie i zapewnienie realizacji standardu jakości wykonania prac
  • Przekazywanie kluczowych informacji związanych bieżącym funkcjonowaniem placówki
  • Pełnienie funkcji administracyjnych
  • Raportowanie do centrali
  • Realizacja celów finansowych
  • Planowanie i nadzór nad realizacją kampanii marketingowych
  • Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy ze standardami sprzedaży i realizacją KPI
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem min. 2 lata
  • Znajomości pakietu office
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego