metalurg, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/595/10/2018/ES - 54742

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży lotniczej.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznej atmosferze i niewielkim, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • duży wpływ na funkcjonowanie zakładu produkcyjnego

zadania

  • opracowanie i nadzór nad procesem obróbki cieplnej dla danych materiałów (głównie stale węglowe i stopowe, hartowane w oleju)
  • rozwój nowej dywizji w zakładzie - General Industry
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • udział w badaniach laboratoryjnych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie minimum 5 letnie w obszarze obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej w przemyśle (oprócz Aerospace)
  • doświadczenie w obróbce nie-próżniowej (olej, woda, hartowanie na prasach, nawęglanie, azotowanie)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mistrza hartowni
  • umiejętność opracowania procesu obróbki cieplnej dla danych materiałów (stale węglowe i stopowe, hartowane w oleju)
  • znajomość sektora przemysłu ciężkiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego