metrolog, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/533/11/2018/AK - 55393

opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań w obszarze jakości? Aplikuj na stanowisko technika pomiarowego:

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • dofinansowanie do dojazdów
  • możliwość zakwaterowania
  • pracę w systemie II-zmianowym

zadania

  • kontrola jakości dostarczanych materiałów, surowców i usług oraz wysyłanych produktów gotowych
  • składanie kontrola i wyjaśnianie reklamacji oraz realizacja procedur reklamacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej reklamacji
  • przeprowadzanie kontroli jakościowych produktów gotowych i półproduktów
  • ewidencja nadzór i kontrola przyrządów pomiarowych i narzędzi sprawdzianów
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących realizacji poszczególnych procedur jakościowych
  • monitorowanie realizacji procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i prowadzenie dokumentacji w tym zakresie
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • zatrzymywanie procesu produkcyjnego w razie pojawienia się odchyleń oraz zwalnianie procesu po usunięciu odchyleń w porozumieniu z Inżynierem Jakości
  • blokowanie poszczególnym materiałów surowców lub produktów gotowych
  • kontrolna nad usunięcie wykrytych odchyleń i zwalnianie wcześniej zablokowanych materiałów surowców lub produktów
  • przeprowadzanie niezbędnych szkoleń z zakresu jakości oraz nadzór i monitorowanie realizacji planów szkoleniowych
  • sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • 2-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie kontroli jakości i technik pomiarowych
  • znajomości zagadnień i przepisów z zakresu jakości i technik pomiarowych
  • szkolenia z audytu wyrobu, szkolenia z zakresu FMEA, APQP
  • szkolenia z zakresu specyficznych wymagań klienta
  • znajomości zagadnień z zakresu przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych
  • znajomości procedur reklamacyjnych
  • znajomości zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji
  • znajomości zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw