mid java developer, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
25
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

michał wereszko+48 501 332 115
numer referencyjny
/547/04/2021/MW - 69755

opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy deweloperów JAVY.

Projektem jest nową wersja systemu ERP dla odbiorców sektora publicznego, czyli instytucji publicznych typu ministerstwa, urzędy gminy/miasta ale także uczelnie wyższe oraz szpitale.

Atutem tego projektu jest przede wszystkim: tworzenie nowego systemu od podstaw, na obecnym etapie nie ma bug-fix’ingu i opieki nad istniejącymi klientami czy wydawania aktualizacji związanych z obsługa zmian prawnych.

oferujemy

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych

zadania

  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)
  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania

Stack technologiczny:

  • Java 11+
  • Spring 5 + Spring Boot 2
  • rdbms
  • jUnit
  • openAPI
  • microservices
  • Kubernetes / docker

oczekujemy

  • Biegła analiza kodu i pisanie prostych zadań
  • Bardzo dobra znajomość Java Standard Edition 8/11 (poziom Oracle Certified Associate)
  • Biegła znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)