mistrz działu produkcji, ostrowiec świętokrzyski

lokalizacja
ostrowiec świętokrzyski, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/83/03/2019/EC - 57128

opis stanowiska

Jeśli posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej, a kierowanie podległym zespołem jest czymś, w czym dobrze się odnajdujesz, to dobrze trafiłeś! Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko mistrza produkcji gotowego do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • pracę pełną wyzwań, dużą autonomię przy podejmowaniu decyzji
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach

zadania

  • odpowiedzialność za pracę i bezpieczeństwo podległych pracowników
  • dbanie o motywację i rozwój podległego zespołu
  • nadzór nad procesem produkcyjnym zgodnie z założeniami technologicznymi
  • odpowiedzialność za terminową realizację planów produkcyjnych
  • utrzymanie wymaganych standardów jakościowych procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego
  • przestrzeganie założonych norm czasowych, wydajnościowych i technicznych
  • kontrola efektywności wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi procedurami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego z zakresu zrządzania i inżynierii produkcji
  • min. 2 lata doświadczenia na wydziale produkcji
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • dobrej znajomości MS Office
  • znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym
  • komunikatywność, operacyjność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji będzie dodatkowym atutem