mistrz zmianowy w dziale hartowni, radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna laban+48 501310762
numer referencyjny
/135/11/2020/AL - 66532

opis stanowiska

Posiadasz zdolności przywódcze oraz doświadczenie w koordynacji procesu obróbki cieplnej, jesteś idealnym Kandydatem. Aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • pracę w stabilnej firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów

zadania

  • nadzorowanie procesów na danej zmianie
  • dobór procesu obróbki cieplnej do rodzaju produktu
  • przygotowanie detali do ustalonego procesu zgodnie z rysunkiem
  • obsługa pieca ( dobór temperatury, załadunek, rozładunek)
  • obsługa myjki
  • obsługa laboratorium metalurgicznego
  • pisanie programów do urządzeń obróbki cieplnej

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego min. średniego technicznego lub pokrewnego
  • znajomości procesów obróbki cieplnej
  • znajomości komunikatów urządzeń obróbki cieplnej
  • doświadczenia na stanowisku min. 1 rok
  • doświadczenia w koordynowaniu prac zespołu (2-3 osób)