młodsza księgowa / młodszy księgowy, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 667 800 641
numer referencyjny
/306/11/2020/AP - 66669

opis stanowiska

Masz już pierwsze doświadczania w obszarze księgowości ? Chcesz dalej rozwijać się w tej dziedzinie w znanej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie? Świetnie się składa, gdyż mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na stanowisku młodszego księgowego/ młodszej księgowej

oferujemy

  • możliwość doskonalenia i zdobywania nowych umiejętności w obszarze księgowości
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w bardzo szybko rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową na 6 miesięcy z szansą przedłużenie współpracy
  • imprezy integracyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • układanie, kompletowanie dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów (faktury zakupowe, wyciągi bankowe),
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego
  • umiejętności obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i zaangażowanie,
  • dokładności, terminowość,
  • mile widziana praktyka w dziale księgowości