młodsza księgowa / młodszy księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna łuczyńska+48 697501818
numer referencyjny
/52/03/2019/KŁ - 57130

opis stanowiska

Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy w dziale finansowo/księgowym i program Navision? Teraz masz szansę podjąć pracę z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjno-dystrybucyjnej szukamy osoby na stanowisko: młodszy księgowy/młodsza księgowa

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój kompetencji i umiejętności w obszarze księgowości
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • godziny pracy: między 8:00-9:00 a 16:00-17:00
  • wyjazdy integracyjne
  • możliwość nauki języka angielskiego

zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola i uzgadnianie rozrachunków
  • księgowanie faktur zakupu
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • przygotowanie płatności
  • prace biurowe, archiwizacja dokumentów
  • inne obowiązki zlecone przez Głównego Księgowego

oczekujemy

  • pierwsze doświadczenie w pracy w dziale finansowo/księgowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomości programu Navision - warunek konieczny
  • znajomości zasad rachunkowości
  • komunikatywności, odpowiedzialności, skrupulatności