młodsza księgowa / młodszy księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/486/01/2021/OL - 67793

opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy z branży ubezpieczeniowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszej księgowej / Młodszego księgowego. Jeżeli masz już doświadczenie w księgowości, poszukujesz obecnie pracy i jesteś zainteresowany/a umową na czas określony - aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej korporacji
  • dostęp do platformy benefitowej
  • prywatna opieka medyczna (Medicover)

zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych i faktur kosztowych w systemie FK Oracle Financial
  • uczestnictwo w sporządzaniu Sprawozdań Finansowych
  • udział w procesie zamykania księgowego miesiąca, w tym przygotowywanie not księgowych dotyczących rezerw kosztowych
  • analiza sald rozrachunkowych
  • dokonywanie płatności w Citidirect
  • archiwizowanie dokumentacji księgowej
  • uzgadnianie kont
  • współpraca z Audytorem

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • min. 1 rok doświadczenia w dziale księgowości lub w dziale rozliczeń
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dobra komunikacja
  • umiejętności pracy w zespole
  • planowanie i organizowanie pracy własnej
  • dokładność, skrupulatność i terminowość