młodsza /-y księgowa /-y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia szwedo+48 697400739
numer referencyjny
/400/08/2019/NS - 60195

opis stanowiska

Posiadasz roczne doświadczenie w księgowości? Wiążesz swoją przyszłość i dalszy rozwój właśnie w tym obszarze? Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko młodszej /-go księgowej /-go!

oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju oraz nabycia doświadczenia.

zadania

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów finansowo - księgowych,
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżąca analiza kont księgowych,
  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki,
  • pomoc w sporządzanie deklaracji VAT,
  • pomoc w przygotowaniu CIT,
  • udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
  • monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa podatkowego,
  • inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami.

oczekujemy

  • 1-2-letniego doświadczenia w dziale księgowym lub w biurze rachunkowym,
  • wykształcenia kierunkowego (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT i CIT),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dokładności i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań,