młodsza/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/344/01/2020/MDolga - 62593

opis stanowiska

jeśli zdobyłeś/aś już pierwsze doświadczenie w księgowości, chcesz pracować z dokumentami ale lubisz pracę dynamiczną w rozwijającej się firmie, zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości zdobywania nowych umiejętności, wiedzy i doświadczenia
  • dostęp do platformy benefitowej

zadania

•Księgowanie dokumentów (faktur i faktur korygujących), oraz ich weryfikacja pod względem księgowym i podatkowym

•Wystawianie faktur i refaktur

•Sporządzanie dokumentów wewnętrznych (noty, zestawienia)

•Uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami

•Rozliczanie dokumentów w dodatkowych systemach poza systemem księgowym

•Uzgadnianie transakcji na kontach pobrań magazynowych, wyjaśnianie rozbieżności

•Uzgadnianie kont księgowych

oczekujemy

•Wykształcenia wyższego ekonomicznego (specjalność: rachunkowość lub finanse)

•Co najmniej dwuletniego doświadczenia w dziale księgowości na podobnym stanowisku (w zależności od długości doświadczenia-stanowisko Młodszej/ego lub Księgowej/ego)

•Znajomości regulacji prawnych w zakresie podatku dochodowego osób prawnych i podatku od towarów i usług

•Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

•Umiejętności obsługi pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel

•Elastyczności i umiejętności pracy pod presją czasu

•Dokładności i zaangażowania w wykonywanie zadań