młodsza/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/56/11/2020/MD - 66464

opis stanowiska

jeśli poszukujesz oferty pracy, która da Ci możliwość zdobywania kompetencji, samodzielności i jednocześnie pogłębiania wiedzy o polskiej rachunkowości, zaaplikuj!

oferujemy

  • Damy Ci szansę na rozwój i poszerzanie wiedzy w międzynarodowym środowisku,
  • Będziemy Cię wspierać i służyć doświadczeniem,
  • Preferujemy styl „casualowy”
  • Zadbamy o aktualizowanie Twojej wiedzy,
  • Nasze biuro mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy

zadania

  • Księgowanie dokumentów (faktury sprzedaży, zakupu – krajowe i zagraniczne, wyciągi bankowe, raport kasowy, PK)
  • Uzgadnianie kont księgowych (RKM, Rezerwy, Przychody przyszłych okresów etc.)
  • Rozliczanie zaliczek i wydatków pracowniczych,
  • Analiza zapisów księgowych, wyjaśnianie rozbieżności między księgą główną a pomocniczymi,
  • Analiza rozrachunków, rozliczanie otwartych pozycji,
  • Przygotowanie zestawień na polecenie przełożonego,
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca/roku, przygotowaniu deklaracji podatkowych – przy wsparciu przełożonego,
  • Możliwość udziału w tworzeniu procesów i procedur, wprowadzaniu usprawnień w nowym systemie księgowym.

oczekujemy

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w księgowości,
  • Wykształcenie wyższe (Księgowość, Finanse lub pokrewne),
  • Znajomości zasad księgowości,
  • Terminowości, proaktywności
  • Chęci do rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i podatków,
  • Jeśli komunikujesz się w języku angielskim, tutaj będziesz mógł/a go używać
  • Znajomości Symfonii / Sage Enterprise-jako atut