młodsza/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/396/04/2021/OL - 69607

opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy, która zajmuje się produkcją materiałów budowlanych, poszukujemy Młodszą księgową / Młodszego księgowego. Jeżeli masz już pierwsze doświadczenie w księgowości i chcesz dalej się rozwijać w tym kierunku - zapraszam do aplikowania.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobra lokalizacja biura
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • bieżąca analiza należności od kontrahentów
  • przygotowywanie przelewów do płatności
  • okresowa weryfikacja sald rozrachunków oraz wysyłka potwierdzeń sald
  • sporządzanie raportów do GUS i NBP
  • przygotowywanie danych do badania sprawozdania finansowego
  • udział w inwentaryzacji środków trwałych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse i rachunkowość, ekonomia
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Symfonia - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, skrupulatność, komunikatywność