młodszy/-a specjalista/-tka ds. finansowo-księgowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jaworska+48 605066031
numer referencyjny
/681/01/2019/AJ - 56456

opis stanowiska

Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy w dziale księgowości oraz chciałbyś/chciałabyś dalej rozwijać się w tym kierunku? Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i chętną do nauki? Aplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta, firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

młodszy/-a specjalista/-tka ds. finansowo-księgowych

oferujemy

  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej,
  • cenne doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, które wzbogaci Twoje CV
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop): umowa za pośrednictwem Randstad,
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację prac

zadania

  • potwierdzenie sald i rozrachunków z dostawcami
  • analiza kont rozliczeniowych
  • weryfikacja poprawnej alokacji wpłat
  • windykacja
  • kontakt telefoniczny/mailowy z dostawcą
  • współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji zadań

oczekujemy

  • pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale księgowym lub finansowym
  • wykształcenie minimum średnie; mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków finansowych lub pokrewnych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność