młodszy aparatowy produkcji [rekrutacja prowadzona online], bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sywia bona+48 603401106
numer referencyjny
/99/02/2020/ED - 62586

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci wynagrodzenie na czas! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków i detergentów.

Dla naszego Klienta w Bydgoszczy poszukujemy osób na stanowisko: młodszy aparatowy produkcji!

Jak się do nas zgłosić?

Prześlij CV wybierając przycisk APLIKUJ lub ZADZWOŃ na numer 603401106, a opowiemy Ci o szczegółach!

oferujemy

  • wynagrodzenie 17,50 zł brutto na godzinę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy),
  • atrakcyjną premię za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • możliwość zakupów w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Unilever),
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%)

zadania

  • przygotowanie surowców do procesu produkcji (odważanie surowców, dozowanie surowców do mieszalników),
  • obsługa instalacji technologicznych,
  • prowadzenie procesu produkcyjnego.

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego, preferowane średnie,
  • znajomości obsługi komputera,
  • chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.