młodszy brakarz - sortowacz opakowań szklanych, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/73/10/2017/MM - 53555

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie, a może chcesz rozwijać się w branży hutniczej? Ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, producenta wyrobów szklanych, które znajdziesz w luksusowych drogeriach i sklepach, poszukujemy pracowników na stanowisko:

młodszy brakarz – pracownik produkcyjny

Częstochowa, Wyczerpy-Aniołów

oferujemy

  • nowe -wyższe wynagrodzenie od 2500zł/netto do 3000zł/netto
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • pakiet odzieży roboczej
  • benefity (prywatne ubezpieczenie, karta multisport, zniżki na bilety do kina itp. )
  • osoby szybko przyswajające wiedzę, zdeterminowane do pracy mają możliwość przejścia pod umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika

zadania

  • pakowanie mechaniczne produktów szklanych,
  • pakowanie ręczne produktów szklanych,
  • kontrola jakości butelek z branży alkoholowej i kosmetycznej,

oczekujemy

  • dyspozycji do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • zaangażowania
  • motywacji do szybkiego przejścia na umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika