młodszy doradca klienta biznesowego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/358/09/2019/KŚ - 60632

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie ze stabilną pozycją na rynku? Nie boisz się kontaktu z drugim człowiekiem, jesteś komunikatywny i dobrze zorganizowany? Nie wymagamy dużego doświadczenia!!!

Aplikuj na naszą ofertę! Szukamy wsparcia do prężnie rozwijającego się zespołu sprzedażowego.

oferujemy

  • pracę w godz. 8-16/9-17/10-18 od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • profesjonalny rozwój w międzynarodowym otoczeniu
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop wypoczynkowy, okolicznościowy)
  • 3600 brutto/miesięcznie
  • realne premie!!! (przejrzyste zasady)
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • zniżki na kartę sportową i inne benefity

zadania

  • Opieka nad klientami biznesowymi
  • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami poprzez kontakt telefoniczny i mailowy
  • Podejmowanie działań mających na celu dosprzedaż produktów obecnym klientom
  • Przeprowadzanie ankiet oceniających poziom zadowolenia klientów z posiadanych produktów i świadczonych usług
  • Aktualizacja danych teleadresowych i zgód klientów w systemie CBD
  • Odpowiedzialność za proces przygotowania i zawierania umów z nowymi klientami oraz proces dosprzedaży obecnym klientom
  •  Inicjatywa w zakresie zgłaszania optymalizacji i usprawnień procesowych wpływających na wzrost sprzedaży i zadowolenie klientów
  • nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami (gotowa baza Klientów)

oczekujemy

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office