młodszy elektryk, lubawa

lokalizacja
lubawa, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja żurańska+48 667 800 887
numer referencyjny
/399/07/2020/MK - 64705

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na produkcji w charakterze elektryka? Posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku lub dopiero rozpoczynasz pracę w tym kierunku? Masz aktualne uprawnienia SEP 1KV i praca w systemie trzyzmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie do 15%,
  • doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy w stale rozwijającej się firmie,
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę.

zadania

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym,
  • dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn,
  • wykonywanie operacji konserwacyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów.

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie, preferowane: elektryka, elektromechanika, mechatronika,
  • chęć do rozwoju w obszarze utrzymania ruchu,
  • wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki maszyn (mechaniczna będą dodatkowym atutem),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • uprawnienia SEP min. do 1kV w kat. E lub gotowość ich uzyskania,
  • dokładność, sumienność, terminowość, nastawienie na pracę zespołową,
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym.