młodszy inżynier ds. technicznych, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/147/05/2020/AS - 63747

opis stanowiska

Masz techniczny umysł i chciałbyś się rozwijać w środowisku produkcyjnym? Lubisz organizować i tworzyć prezentacje lub raporty? Nie wahaj się i aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • współpraca z działem technicznym oraz działem sprzedaży .

zadania

  • współpraca z dyrektorem ds. technicznych,
  • wsparcie w dziale sprzedaży oraz kalkulacji,
  • koordynacja i organizowanie dokumentów,
  • przygotowywanie prezentacji danych oraz raportów.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych,
  • otwartość na rozwój,
  • zainteresowanie sferą produkcyjną,
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziany),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.