młodszy inżynier jakości procesu produkcyjnego, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693470490
numer referencyjny
/528/02/2021/MI - 68379

opis stanowiska

Szukasz pracy w zespole odpowiedzialnym za jakość? Chcesz pracować w dużej międzynarodowej firmie? Poszukujesz ciekawej pracy w której codziennie będziesz stawał/stawała przed nowymi wyzwaniami? Dobrze trafiłeś! Szukamy młodszego inżyniera jakości procesu produkcyjnego, który odnajdzie się w pracy korporacyjnej, zna język angielski i posiada wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne. Spełniasz powyższe warunki? Zaaplikuj i umówmy się na rozmowę o Twojej dotychczasowej i przyszłej karierze zawodowej. Oferujemy prace u solidnego pracodawcy roku 2019, który dba o atmosferę w pracy i swoich pracowników.

oferujemy

·      praca od poniedziałku do piątku z elastycznymi godzinami pracy,

·      możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,

·      atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

·      darmowy parking dla pracowników,

·      dofinansowanie do posiłków

·      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na zatrudnienie w strukturach firmy,

·      pracę w dogodnej lokalizacji,

·      pakiet benefitów Randstad Plus,

zadania

·        realizacja i uczestnictwo w dziennych zadaniach inżyniera jakości procesu,

·        uczestnictwo w spotkaniach DRM na liniach produkcyjnych,

·        przygotowanie linii produkcyjnych przed audytem, wizytami klientów (oznaczenia, naklejki, dokumentacja),

·        analiza reklamacji,

·        nadzór nad kalibracjami sprzętu kontrolno pomiarowego,

·        rozwiązywanie problemów na liniach metoda 5W2H, 5xWHY, Ishikawa,

·        udział w akcjach sortowania – uruchamianie, nadzór,

·        przygotowywanie dokumentacji PPAP,

·        wsparcie w przygotowywaniu planu kontroli oraz FMEA,

oczekujemy

·        zorientowanie na wynik/rozwiązywanie problemów,

·        kompetencje interpersonalne,

·        zorientowanie na klienta,

·        zorientowanie na jakość,

·        współpraca,

·        innowacyjność,

·        inicjatywa w działaniu,

·        komunikatywna znajomość języka angielskiego,

·        wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunki techniczne,

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,