młodszy inżynier projektu, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/396/11/2018/NS - 55258

opis stanowiska

Rozpocząłeś już swoją karierę po studiach i chcesz rozwijać się dalej? Spodobała Ci się przygoda z budownictwem przemysłowym i komercyjnym? Chciałbyś dołączyć do prężnie rozwijającej się firmy? Właśnie pojawiła się taka możliwość! Deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych powiększa swój zespół.

oferujemy

  • pracę w rozwojowej firmie
  • uczestnictwo w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia
  • dostęp do narzędzi służbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport

zadania

  • wsparcie Kierownika Projektu w realizacji inwestycji
  • udział w koordynowaniu projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • udział w optymalizowaniu rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
  • udział w rozliczaniu inwestycji
  • stała współpraca z działem komercjalizacji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
  • czynny udział w uzyskiwaniu decyzji urzędowych i prowadzeniu procedur administracyjnych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa
  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych
  • znajomość programu AutoCad, mile widziane także Revit oraz MS Project
  • umiejętność prowadzenia projektu budowlanego przy obiektach przemysłowych/ komercyjnych
  • znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz oddania obiektu do użytkowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego