młodszy inżynier projektu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/372/11/2018/ES - 55205

opis stanowiska

Chciałbyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w branży budownictwa przemysłowego? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport

zadania

  • wsparcie Kierownika Projektu w realizacji inwestycji
  • udział w koordynowaniu projektu inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • udział w optymalizowaniu rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
  • udział w rozliczaniu inwestycji
  • stała współpraca z działem komercjalizacji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
  • czynny udział w uzyskiwaniu decyzji urzędowych i prowadzeniu procedur administracyjnych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunek Budownictwo
  • ok. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu inwestycji budowlanych
  • umiejętność prowadzenia projektu budowlanego przy obiektach przemysłowych/ komercyjnych
  • znajomość programów: Autocad, Revit, MS Project (mile widziany)
  • znajomość procedur uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz oddania obiektu do użytkowania
  • umiejętności negocjacyjne
  • skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)