młodszy konsultant ds obsługi klienta, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,600 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Telekomunikacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gacka+48 601 805 355
numer referencyjny
/456/11/2018/AG - 55289

opis stanowiska

Jesteś ekstrawertykiem? Lubisz kontakt z Klientem ? Interesuje Cię wynagrodzenie składające się z podstawy i premii? Masz dużo energii i czasu wolnego ? Zapraszam do pracy ;-)

Miejsce pracy = Łódź Teofilów

oferujemy

  • kompleksowe szkolenie wstępne
  • wynagrodzenie podstawowe 2600 brutto + premia
  • umowę o pracę tymczasową z późniejsza możliwością przejścia w struktury Klienta
  • możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
  • elastyczne podejście przy układaniu grafików dla studentów zaocznych
  • udział w szkoleniach możliwość poszerzenia swoich kompetencji
  • ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy
  • premie sprzedażowe
  • konkursy sprzedażowe
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • opiekę konsultanta Randstad

zadania

  • Telefoniczna obsług Klientów + oferowanie usług ( branża telekomunikacyjna)- połączenia przychodzące
  • doradztwo i sprzedaż usług oferowanych przez spółkę
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

oczekujemy

  • otwartość i szacunek w kontaktach z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do pracy , chęć rozwoju pozyskiwania nowych umiejętności
  • skrupulatność ,elastyczność , komunikatywność
  • zaangażowania w realizacje celów, zorientowanie na celi rezultat
  • umiejętność adaptacji do zmian i pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet office i Internet)
  • gotowość do pracy zmianowej