młodszy kontroler finansowy, płock

lokalizacja
płock, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

katarzyna łuczyńska+48 697501818
numer referencyjny
/472/10/2018/KŁ - 54740

opis stanowiska

Jesteś po studiach ekonomicznych/finansowych i poszukujesz możliwości zdobycia cennego doświadczenia? A może posiadasz już doświadczenie, ale chcesz rozwijać się dalej w roli kontrolera finansowego? Dobrze porozumiewasz się w języku angielskim a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów:
  • karta sportowa
  • karta medyczna
  • zniżki na zakupy online
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w controllingu

zadania

  • analiza finansowa i weryfikacja projektów oszczędnościowych Kaizen i wydatków kapitałowych
  • walidacja i przetwarzanie danych dotyczących strat w koszcie przetworzenia (cost deployment)
  • planowanie oszczędności z projektów
  • analiza wykonania oszczędności oraz nowych strat rok do roku o
  • sporządzanie rocznych, kwartalnych i miesięcznych raportów z wyników
  • współpraca a działami produkcji w celu maksymalizacji
  • konsolidacja danych do analiz
  • analiza oszczędności oraz nowych strat rok do roku

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe finansowe - licencjat
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie kompetencje społeczne oraz organizacyjne
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • dobra znajomość programu Excel
  • znajomość Lean Management mile widziana
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pasja i chęć rozwoju w dziedzinie kontrolingu finansowego