młodszy księgowy z językiem hiszpańskim, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena girgiel+48 667 100 782
numer referencyjny
/734/10/2018/MG - 54961

opis stanowiska

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy, a księgowość to Twoja pasja?

Postawiłeś już pierwsze kroki w kierunku swojego rozwoju zawodowego, a praca z liczbami sprawia Ci radość?

Chciałbyś wykorzystywać znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego w praktyce?

Idealnie się składa!

Jedna z czołowych korporacji na świecie poszukuje takiego pracownika jak Ty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • kursy językowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • możliwość samorealizacji w międzynarodowej organizacji
  • rozwój kompetencji zawodowych w zespole profesjonalistów
  • home office raz w tygodniu
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu

zadania

  • procesowanie faktur i płatności
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • uzgadnianie kont zobowiązań
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • prace administracyjne w dziale księgowym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B1) i języka hiszpańskiego na poziomie B2/C1
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
  • znajomość MS Office (Excel)
  • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • otwartości na zmiany i nowe wyzwania

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.