młodszy księgowy z językiem hiszpańskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena girgiel+48 667 100 782
numer referencyjny
/176/11/2018/MG - 55145

opis stanowiska

Lubisz pracować z liczbami? Znasz dobrze język hiszpański, a księgowość to Twoja pasja? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce i zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji?

Świetnie! Jedna z czołowych korporacji na świecie poszukuje takiego pracownika jak Ty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szeroka oferta szkoleń
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • home office raz w miesiącu
  • dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • możliwość samorealizacji w międzynarodowej organizacji
  • rozwój kompetencji zawodowych w zespole profesjonalistów
  • dogodna lokalizacja niedaleko centrum Warszawy

zadania

  • rozliczanie podróży służbowych
  • rozliczanie wydatków pracowniczych
  • nadzorowanie terminowych płatności zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • sprawdzanie i wprowadzanie do systemu zgłaszanych przez pracowników wydatków
  • prace administracyjne w dziale księgowości
  • raportowanie do team leadera zespołu Travel & Expenses

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka hiszpańskiego (B2/C1) i angielskiego (B1/B2)
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
  • znajomość systemu SAP – mile widziana
  • znajomość MS Office (Excel)
  • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.