młodszy księgowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żywia grzesik+48 663501701
numer referencyjny
/117/04/2021/ŻG - 69354

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w księgowości i rozglądasz się za nowymi perspektywami rozwoju zawodowego? Nie czekaj, aplikuj!

Nasz klient od 20 lat wspierający firmy międzynawowe we wchodzeniu na rynek i zarządzaniu, poszukuje takiej osoby jak Ty!

oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń
  • zakres obowiązków oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości klientów
  • przygotowywanie deklaracji CIT, VAT, GUS, NBP
  • zadania związane z zamknięciem miesiąca i roku
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z klientami i współpracownikami

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, rachunkowość i pokrewne
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność rozliczania pełnej księgowości
  • znajomość prawa podatkowego
  • doświadczenie w rozliczaniu sp. z o.o.
  • umiejętność naliczania środków trwałych
  • język angielski na minimum poziomie B1
  • mile widziana znajomość: eNova, SAP lub pokrewne