młodszy księgowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja sejwa+48 697 372 897
numer referencyjny
/287/11/2018/PS - 55125

opis stanowiska

Księgowość to Twoja pasja i chcesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce?

Postawiłeś już pierwsze kroki w kierunku swojego rozwoju zawodowego, a praca z liczbami sprawia Ci radość?

Dodatkowo chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji?

Idealnie się składa! Możliwość pełnego lub części etatu!

Jedna z z czołowych korporacji na świecie poszukuje takiego pracownika jak Ty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością przedłużenia
  • możliwość pracy również w niepełnym wymiarze godzin
  • szkolenia wprowadzające
  • możliwość samorealizacji w dynamicznej i międzynarodowej organizacji
  • rozwój kompetencji zawodowych w zespole profesjonalistów

zadania

  • przetwarzanie faktur w systemie SAP
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • uzgadnianie kont zobowiązań
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań
  • możliwość tworzenia procedur
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • prace administracyjne w dziale księgowym

oczekujemy

  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
  • dobrej znajomości języka angielskiego – min. B1/B2
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
  • znajomość systemu SAP – mile widziana
  • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • chęci rozwoju w obszarze księgowości

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.