młodszy księgowy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/389/04/2021/MC - 69601

opis stanowiska

Jedyna taka szansa!

Ukończyłeś studia na kierunku: finanse, rachunkowość, księgowość lub ekonomia?

Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1 lub wyższym?

Zacznij karierę w dziale księgowości międzynarodowej firmy!

Lokalizacja: Wrocław

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę wynagrodzenia 4000 zł miesięcznie
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia w dziale Rozrachunków z Należnościami lub Accounts Payable
  • pakiet benefitów - opiekę medyczną i kartę sportową
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

zadania

  • alokowanie płatności przychodzących
  • analiza i badanie rachunków Klientów
  • weryfikacja i przetwarzanie transakcji księgowych
  • zapewnienie zgodności faktur z przepisami podatkowymi

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego - księgowość, rachunkowość, finanse lub pokrewne;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1, preferowane B2;
  • znajomości narzędzi MS Office;
  • doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem.