młodszy laborant, lubawa

lokalizacja
lubawa, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja żurańska+48 667800887
numer referencyjny
/705/03/2021/PŻ - 69162

opis stanowiska

Masz chęci do pracy i jesteś zaangażowany w to, co robisz? Szukasz pracy w zgranym zespole?

Posiadasz doświadczenie w pracy w laboratorium, a może chcesz dopiero nabyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności na stanowisku laboranta?

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjną stawkę + premia uznaniowa
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • przeprowadzanie kontroli materiałów używanych do produkcji wyrobów (płyty drewnopochodne, wypełnienie papierowe, okleina, folia, materiały opakowaniowe itp.)
  • przeprowadzanie kontroli półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • inicjowanie oraz przeprowadzanie badań, prób i testów z nowymi materiałami, surowcami, dostawcami
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne lub w trakcie studiów (studnia: chemiczne, biologiczne lub pokrewne, technologia drewna) lub doświadczenie w pracy w laboratorium
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • dobra organizacja pracy oraz silne nastawienie na jakość i dokładność wykonywania zadań
  • umiejętność współpracy w zespole oraz budowania relacji
  • otwartość na zmiany i dobre zdolności komunikacyjne
  • dobra obsługa MS Office (w szczególności MS Excel) i podstawy Power point