młodszy magazynier, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501310898
numer referencyjny
/193/03/2018/AB - 54243

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś czy jest w okolicy jest firma, która inwestuje w rozwój swoich pracowników oraz w nowoczesne technologie? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Dla Naszego Klienta, firmy Mondelez Polska Production Sp. z o. o.,

prowadzimy rekrutację na stanowisko:

młodszy magazynier

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjna stawka podstawowa + dodatki oraz premie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • szkolenia wprowadzające
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie do posiłków 50%
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z miejscowości: Brzeg, Oława, Nysa, Namysłów, Niemodlin, Lewin Brzeski, Grodków

zadania

  • obsługa dostaw i wysyłek magazynowych,
  • obsługa wózka typu EJE 120 (piesek) i ERE (rydwan),
  • zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania magazynu,
  • kontrola jakościowa i ilościowa zamówień,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i transportu wewnętrznego.

oczekujemy

  • prawo jazdy kategoria B,
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym/czterobrygadowym,
  • samodzielność i efektywność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie oraz znajomość SAP i EXCEL.