młodszy mechanik, lubawa

lokalizacja
lubawa, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja żurańska+48 667 800 887
numer referencyjny
/395/07/2020/MK - 64700

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, robotyki lub mechaniki?

Lub dopiero chcesz zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej i bierz udział w procesie rozwijania nowych produktów!

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-go dnia roboczego

Otrzymasz od nas szczegółową informację na każdym etapie rekrutacji.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie do 15%,
  • doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy w stale rozwijającej się firmie
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę.

zadania

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym,
  • dokonywanie bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn,
  • wykonywanie operacji konserwacyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów.

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie, preferowane: mechanika, elektromechanika, mechatronika,
  • chęć do rozwoju w obszarze utrzymania ruchu,
  • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,
  • dokładność, sumienność, terminowość, nastawienie na pracę zespołową.