młodszy nastawiacz, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra bolek+48 697 800 653
numer referencyjny
/145/12/2020/AB - 67029

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której możesz się rozwijać? Posiadasz wykształcenie techniczne, a obsługa maszyn produkcyjnych nie stanowi dla Ciebie problemu? Jesteś gotowy nabyć nowe umiejętności i nie boisz się wyzwań? Już dziś dołącz na stałe do zespołu firmy Signify będącej liderem na rynku produktów oświetleniowych!

Oferta pracy na stanowisko nastawiacza maszyn produkcyjnych.

oferujemy

  •   atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 4000 zł brutto (stawka godzinowa + dodatek nocny + dodatek do systemu 4-brygadowego)
  •   umowę bezpośrednio z firmą Signify
  •   bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, dopłaty do wczasów, paczki świąteczne itp.)

zadania

  •   nastawianie i obsługa maszyn produkcyjnych na dziale produkcji świetlówek,
  • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn.

oczekujemy

  •  chęci podjęcia współpracy na dłuższy okres,
  •  dyspozycyjności w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  •  atutem będzie doświadczenia w pracy przy liniach produkcyjnych/obsłudze maszyn.