młodszy operator produkcji, kętrzyn

lokalizacja
kętrzyn, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

emilia doljasz+48 669805905
numer referencyjny
/290/05/2019/ED - 58470

opis stanowiska

Chcesz pracować w renomowanej firmie produkującej oprawy oświetlające nasze drogi? Dołącz do zespołu blisko 1000 osób! Możesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego produktu ważnego dla wielu milionów ludzi!

Poszukujemy osób chętnych do pracy od zaraz na stanowisko: młodszy operator produkcji.

oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, płatne urlopy i L4),
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6,
  • Wynagrodzenie podstawowe (13,40 zł brutto/h) i premię absencyjną (150zł brutto) płatne zawsze na czas!
  • Dodatek za pracę w porze nocnej w wysokości - 2, 70 zł/h brutto,
  • Darmowy transport do pracy i z pracy z kierunków: Barciany, Korsze, Reszel, Węgorzewo, Srokowo, Giżycko,
  • Opiekę konsultanta Randstad na miejscu przez 5 dni w tygodniu
  • Możliwość korzystania ze stołówki – obiady w bardzo atrakcyjnych cen
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy, do pizzerii i kawiarni!

zadania

  • Montaż opraw oświetleniowych
  • Kontrola jakości produktu
  • Pakowanie produktów do kartonów

oczekujemy

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Zdolności manualnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podstawowej obsługi komputera