młodszy operator produkcji, mirków

lokalizacja
mirków, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

łukasz 663-308+48 200
numer referencyjny
/356/10/2020/ŁD - 66172
klient
Robert Bosch Sp. z o.o.

opis stanowiska

Zatrudnienie w firmie Bosch to coś więcej niż tylko pracaW Bosch doceniamy to, że każdy jest wyjątkowy i wierzymy, że różnorodność jest wartością naszej firmy. Nauka i pasja do rozwoju dodatkowo kształtują naszą motywację, by robić wielkie rzeczy i tworzyć „technologię bliżej nas”.

oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna, bony na święta,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. kolonie wakacyjne lub wspólne imprezy pracownicze

zadania

  • Obsługa stanowisk montażowych
  • Wykonywanie części zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi
  • Realizacja zadań według ścisłe określonych procedur i dokumentacji technologicznej

oczekujemy

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego (techniczne jako atut)
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Zdolności manualnych
  • Doświadczenia w pracy na montażu
  • Orientacją na jakość, wysokim standardem pracy, komunikatywnością
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym