młodszy operator produkcji, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

maja pałkowska+48 693074693
numer referencyjny
/198/01/2018/MP - 49127

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Cenisz sobie możliwość rozwoju? Nie czekaj! Zgłoś się do nas!

Dla naszego Klienta, szwajcarskiej firmy HUBER+SUHNER, zajmującej się produkcją komponentów i systemów rozwiązań dla połączeń elektrycznych i optycznych, poszukujemy kandydatów do pracy w siedzibie firmy przy ul. Bałdowskiej 26 w Tczewie.

oferujemy

  • zatrudnienie docelowo na stałe (dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę już po 3 miesiącach pracy)
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, dodatki nocne
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku - możliwość połączenia pracy z nauką
  • atrakcyjną stawkę podstawową
  • miesięczne premie za obecność
  • premie efektywnościowe
  • premie w ramach programu poleceń pracowniczych
  • prosty i przejrzysty system wdrożenia na stanowisku pracy
  • przyjazną atmosferę pracy z polityką poszanowania Pracownika
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • pakiet RandstadPlus - karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online
  • zniżki na obiady w firmowej kantynie
  • stałą opiekę Konsultanta w miejscu pracy

zadania

  • montaż takich elementów jak: kable, światłowody, konektory

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)