młodszy operator produkcji, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna kaczmarek+48 695951805
numer referencyjny
/305/06/2018/AK - 52014

opis stanowiska

Masz już dosyć dojazdów do pracy? Chcesz pracować blisko domu? Nie lubisz pracować w nocy? Mamy dla Ciebie idealną pracę! W centrum miasta, bez uciążliwych dojazdów, tylko dwie zmiany, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i perspektywami na dalszy rozwój zawodowy!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2450 zł brutto/miesięcznie
  • nagrody i premie
  • pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • pakiet RandstadPlus - opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online
  • umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny
  • kompleksową opiekę Konsultanta w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju dla najlepszych pracowników
  • długotrwałe zatrudnienie

zadania

  • montaż i produkcja kabli
  • wysyłka wyrobów gotowych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej (6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00)
  • chęci i motywacji do pracy
  • zdolności manualnych
  • spostrzegawczości, dokładności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji