młodszy pakowacz/pakowaczka [rekrutacja prowadzona online], bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kaja nowak+48 667885857
numer referencyjny
/102/10/2017/JT - 47627

opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

młodszy pakowacz/pakowaczka - praca dorywcza lub praca w pełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: Bydgoszcz. Mamy 50 otwartych wakatów.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Unilever to międzynarodowa firma mająca w swoim portfolio takie marki jak: Rexona, Signal, Domestos, Lipton.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do pracy i z powrotm z terenu Bydgoszczy i okolic (Bartodzieje, Fordon, Kapuściska, Glinki, Koronowo, Osiek, Nakło, Mrocza, Gliszcz, Osowa, Kcynia, Błonie, Szwederowo).

oferujemy

  • stawka na start od 15,50 zł brutto – możliwość podwyżki uzależniona od jakości pracy,
  • atrakcyjne premie za pracę w systemie czterobrygadowym (500-800 zł brutto),
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu),
  • praca w bezpiecznych warunkach,
  • możliwość zakupów w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),
  • parking firmowy/dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%), https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/
  • opieka konsultanta na miejscu przez 5 dni w tygodniu,
  • możliwość podpisywania umowy online.

zadania

  • pakowanie produktów zgodnie z ich specyfikacją,
  • uzupełnianie opakowań do podajników,
  • podstawowa kontrola jakości produktów,
  • zachowanie czystości stanowiska pracy.

oczekujemy

  • gotowość do pracy trzyzmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęci do pracy.