młodszy pakowacz/pakowaczka, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia bona+48 603401106
numer referencyjny
/102/10/2017/JT - 47625

opis stanowiska

Prosta praca – łatwa kasa! Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy Nowe, Wyższe Stawki

Stanowisko: młodszy pakowacz

Miejsce pracy: fabryka Unilever, Bydgoszcz

oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową (składki ZUS, płatny urlop, L4),
  • możliwość awansu i zatrudnienia bezpośrednio u klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe (na początek stawka 2 600 brutto),
  • dla osób pracujących w systemie 4-brygadowym (dodatek systemowy w wysokości 660 zł brutto),
  • dodatek za pracę w nocy (140 zł brutto),
  • zakupy w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Dove, Timotei, Rexona, Signal, Domestos, Lipton, Knorr, Hellmann´s, Algida),
  • pracę w bezpiecznych warunkach (wyjątkowo dbamy o kwestie bezpieczeństwa),
  • idealny dojazd z centrum miasta i okolic (autobusy 71, 61, 77, 51 ,58),
  • możliwość korzystania z platformy benefitowej (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%

zadania

  • pakowanie produktów zgodnie z ich specyfiką,
  • podstawowa kontrola jakości produktów,
  • prace porządkowe

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej,
  • chęci do pracy

Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta pracy kliknij w poniższy przycisk „Aplikuj”. Wysłanie zgłoszenia zajmie Ci tylko 3 minuty.

Możesz też przyjść do naszego biura osobiście – zapraszamy serdecznie. Mieścimy się przy ul. Kraszewskiego 20 w Bydgoszczy.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47