młodszy prawnik (in-house), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Prawo
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/185/08/2019/AŁ - 59999

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy młodszego prawnika.

oferujemy

  • pracę w jednym z największych koncernów z branży elektronicznej (nowe technologie)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie, szkolenia wewnętrzne
  • dynamiczne środowisko pracy

zadania

  • wspieranie w opracowywaniu i negocjowaniu umów handlowych i porad
  • ścisła współpraca ze starszymi członkami zespołu
  • wspieranie dyrektora działu prawnego
  • utrzymywanie i aktualizowanie dokumentów i szablonów prawnych
  • śledzenie prasy branżowej w celu update współpracowników w zakresie odpowiednich zmian prawnych
  • wspieranie wewnętrznych procedur zarządzania i koordynacji z innymi członkami zespołu prawnego

oczekujemy

  • ukończenia studiów wyższych - prawo
  • mile widziany status aplikanta (aplikant radcowski lub adwokacki)
  • doświadczenie zawodowe 1-2 lata, preferowane w obszarze prawa gospodarczego, cywilnego
  • doświadczenia w środowisku korporacyjnym
  • mile widziana znajomość zagadnień prawnych dot. prawa urządzeń medycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielkskiego (terminologia prawna)
  • doskonałe umiejętności obsługi MS Word, Excel, PowerPoint
  • pro-aktywna postawa