młodszy serwisant, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

patrycja bartosiewicz+48 501331598
numer referencyjny
/529/09/2018/PB - 54147

opis stanowiska

Mamy ofertę dla Ciebie, nie czekaj, wyślij CV !

Poszukujemy 50 osób do pracy na stanowisko młodszego serwisanta od zaraz!

Oferujemy wolne weekendy oraz możliwość zdobycia doświadczenia!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • wysokie wynagrodzenie oraz premia do 1200 zł brutto!
  • stabilne zatrudnienie, możliwość długofalowej współpracy
  • praca w systemie 2 zmianowym (6:00 - 14:00 , 14:00 - 22:00)
  • pakiet benefitów (OKSystem, opieka medyczna, zniżki na zakupy, bilety do kina, bony do restauracji itp.)
  • lokalizacja: Wrocław - bezpośredni dojazd autobusem 106!

zadania

  • naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych

oczekujemy

  • motywacji i zaangażowania do pracy
  • znajomość naprawy sprzętów elektronicznych

Wyślij SMS o treści SERWIS a my oddzwonimy do Ciebie w celu przedstawienia szczegółów !

697240229