młodszy ślusarz, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
4,000 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena michalska+48 693470679
numer referencyjny
/179/12/2018/MM - 55616

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy będącej największym producentem wyrobów szklanych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów w Europie, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowisko: MŁODSZEGO ŚLUSARZA

Jeśli chcesz mieć swój udział w tworzeniu butelek z branży kosmetycznej i alkoholowej dla najekskluzywniejszych marek na świecie, aplikuj już teraz.

Miejsce pracy: Częstochowa; Dzielnica: Wyczerpy_Aniołów

oferujemy

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia przez cały okres współpracy,
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS + podatek),
  • wysokie wynagrodzenie
  • pełne uposażenie do podjęcia pracy
  • możliwość po okresie próbnym w Agencji przejścia bezpośrednio pod firmą

zadania

  • Praca fizyczna polegająca na rozwożeniu lub dostarczaniu z magazynu odpowiednich części maszyn.
  • Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za ulokowanie na magazynie części maszyn oraz będzie szkolona z konstrukcji maszyn należących do linii produkcyjnej

oczekujemy

  • doświadczenie ślusarskie (niekoniecznie udokumentowane),
  • doświadczenie i uprawnienia na wózki elektryczne lub widłowe
  • bardzo dobra orientacja przestrzenna,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • sumienność