młodszy ślusarz, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
4,000 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena michalska+48 693470679
numer referencyjny
/179/12/2018/MM - 55617

opis stanowiska

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie, a może chcesz rozwijać się w branży hutniczej? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Dla naszego Klienta, producenta wyrobów szklanych, które znajdziesz w luksusowych drogeriach poszukujemy: Młodszego Ślusarza

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełny ZUS oraz Podatek),
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę tylko od poniedziałku do piątku po 8h
  • możliwość po okresie próbnym w Agencji przejścia bezpośrednio pod firmę,
  • zapewnione pełne uposażenie do pracy,

zadania

  • odbieranie/dostarczanie form/części z regeneracji,
  • odbieranie/dostarczanie części do magazynu z odpowiednim ulokowaniem
  • podstawianie części pod maszyny produkcyjne,
  • prace warsztatowe

oczekujemy

  • doświadczenie ślusarskie (niekoniecznie udokumentowane),
  • doświadczenie i uprawnienia na wózki elektryczne lub widłowe
  • bardzo dobra orientacja przestrzenna,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • sumienność