młodszy specjalista administracji personalnej, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/904/10/2017/TK - 55148

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży HR, a może jest to dla Ciebie coś nowego ale czujesz, że się w tym odnajdziesz?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, firmy z branży okuć okiennych z Gliwic szukamy dynamicznej i lubiącej wyzwania osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista administracji personalnej.

oferujemy

·         zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności w oparciu o umowę pracę tymczasową

·         perspektywę długoterminowego zatrudnienia i rozwoju kompetencyjnego

·         świetną atmosferę oraz narzędzia niezbędne do osiągania obranych celów

·         pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

·         możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie.

zadania

·         obsługa administracyjna procesów zatrudniania

·         kontrola ewidencji i rozliczania czasu pracy

·         kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

·         wprowadzanie danych do programu kadrowego

·         monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

·         przygotowywanie raportów, sprawozdań na potrzeby wewnętrzne

·         administrowanie benefitami pracowniczymi tj. ubezpieczenie grupowe

oczekujemy

·         samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

·         wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

·         bardzo dobrej organizacji pracy

·         znajomości i umiejętności obsługi pakietu Excel

·         znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

·         znajomość systemu SAP – mile widziane

·         znajomości przepisów Prawa Pracy i zagadnień dotyczących czasu pracy – mile widziane

·         doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane